Оренда авто з Водієм

Шановні клієнти, йдучи назустріч Вашим численним запитам, ми з радістю повідомляємо Вам про запуск нової послуги - «Оренда автомобіля з водієм»!

Нашу нову послугу по достоїнству оцінять ділові люди, які не відчувають захоплення від самостійного водіння, хто втомився від тривалих пробок, парковок, перебудувань, пошуку найкоротшої дороги, аварій і багатьох інших «принад», що неминуче супроводжують їзду по столичному регіону .

Послуга «Оренда автомобіля з водієм», ми впевнені, буде також корисна для тих, кому потрібен постійний водій на 1-2 дня, тиждень, місяць або будь-який інший відрізок часу.

Можливо, Ваша машина в ремонті, Ви тут у відрядженні, потрібно зайнятися справами на задньому сидінні, не відволікаючись на дорогу або просто Вам набридло водити і Ви хочете зробити перерву.

У поєднанні з нашими комфортними автомобілями, можливістю оплачувати поїздку кредитними картами, ввічливими і професійними водіями та багато інших переваг, послуга «Оренда автомобіля з водієм» може стати справжнім порятунком для Вас і Вашої компанії.

Замовити автомобіль | +380963133264, +380993811495