Пасажирські Перевезення

(Трансфер З АЭРОПОРТА, Вокзал)

Таксі Івано-Франківськ - Буковель

ЦІна 900Грн

Буковель - Івано-Франківськ

авТо-Крісло для дитини


Таксі Івано-Франківськ - Буковель

+38 (099)38-11-495 - МтС

+38 (096)31-33-264 - Вайбер

Таксі Івано-Франківськ - Буковель, відстань 95-98 км залежно від місця від'їзду, час у дорозі трансферу 1,5 - 2 години, ціна 900 грн, комфортабельний клас авто з клімат контролем і стерео системою, з кількістю чоловік 5, включно з водієм.

Наше Комфортабельне авто Преміум класу.

Маршрут прямування з Івано-Франківська до Буковеля пролягає по гірських дорогах Карпат, через населені пункти Надвірна, Яремче, Микуличин, Татарів. Даний напрямок особливо користується попитом в зимовий період, коли в розпалі гірськолижний відпочинок.

Відстань від Івано-Франківська до Буковеля становить 95 - 98км, час у дорозі орієнтовно близько 2 годин, залежить від стану дороги та погодніх умов.

У нашій компанії Ви можете замовити поїздку з Івано-Франківська до Буковеля, наш водій зустріне Вас на автовокзалі, Ж-Д Вокзалі або в Аеропорту міста Івано-Франківськ і доставить Вас в готель, садибу або приватний будинок гірничо-лижного курорту Буковель, також є можливість замовлення поїздки назад з Буковеля в Івано-Франківськ!

Як дізнатися вартість поїздки?

900грн це ціна проїзду на автомобілі преміум класу в міжміському таксі від Івано-Франківська до Буковеля, ви будете задоволені комфортом автомобіля. Найбільш затребувані автомобілі комфорт-класу. У нашій компанії міжміське таксі немає прихованих платежів, і ціна 900грн є остаточною. Для Вашої зручності та прозорості формування ціни проїзду, на зображенні Ви можете відразу переглянути свій маршрут, і переконається в правильності розрахунку Вашої поздкі. Так-же в цю ціну проїзду з Івано-Франківська до Буковеля в Вашому розпорядженні 1година безкоштовного простою!